Domů > Zprávy > Obsah
Kategorie produktů

Rozdíl mezi želatinou a studeným Zahangem

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Za tepla válcované a válcované za studena jako nejoblíbenější na trhu dva druhy metod zpracování oceli, velkým počtem výrobců oceli používají, dvě technologie zpracování oceli na konci, jaký je rozdíl?
I. Válcování za studena
Studené válcování se odkazuje na studený výkres, Leng, studené, atd. V místnosti teplota, zpracování oceli nebo ocelových pásů do různých tvarů, trh je velmi populární studené čerpat ploché oceli, studené tažené ploché výrobce oceli jsou také velmi mnoho .
Výhody: Válcování za studena může způsobit rychlé prototypování výrobku, vysoký výkon a proces nepoškodí povlak, může být proveden v různých průřezech, přizpůsobit se použití podmínek; Ocel válcovaná za studena může způsobit velkou plastickou deformaci, čímž se zlepší mez průtažnosti oceli.
Nevýhoda: Přestože v procesu tváření není tepelná plasticita, ale reziduální napětí je stále v řezu, ovlivní to celé a lokální ohyb oceli. Ocel válcovaná za studena je obecně otevíracím úsekem, takže volné zkroucení průřezu je nízké, když vnější síla je skloněna ke zkroucení a pod tlakem bude náchylný k ohýbání ohybu, samotná ocel má špatný torzní výkon; Po vytvoření válcované oceli za studena nedochází k zesílení spoje desky, takže místní tolerance oceli je špatná.
II. Válcování za tepla
Výhody: Ocel může být hluboce poškozena, defekt mikrostruktury je eliminován, mikrostruktura oceli je zhutněna a mechanické vlastnosti jsou zlepšeny. Tento druh vylepšení se projevuje hlavně v tom směru, že ocel v jistém stupni nebude totéž. Trhliny a bubliny vzniklé během lití jsou také vyloučeny při vysokých teplotách.
Nevýhoda: Po válcování za tepla budou ocelové vnitřní nekovové vměstky vytlačeny do tenkých plátků, což vede k fenoménu delaminace, delaminace může způsobit, že při smrštitelnosti se svařením vytvoří ocel; Zbytkové napětí je způsobeno nerovnoměrným chladem, což způsobuje deformaci oceli, snižuje stabilitu a do určité míry snižuje únavovou odolnost.
Za třetí, rozdíly za tepla válcované za tepla a za studena:
(1) Ocelová sekce válcování za studena umožňuje lokální vzpěru, která plně využívá nosnost ložného ložiska;
(2) Zbytkové napětí z ploché oceli válcované za tepla a studené La Chang na oceli je jiné, takže je velký rozdíl v rozdělení úseku. Zbytkové namáhání studeného výkresu je hlavně zakřiveného typu a válcování za tepla je převážně typu filmu.
(3) Volné zkroucení ocelové oceli válcované za tepla je vyšší než u ocelí tažených za studena, takže torzní výkon válcované oceli za tepla je lepší než u torzní oceli za studena.

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz