Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Jaké jsou výhody vysokorychlostního řezání délky?

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 23, 2017

Při praktické práci je široce využívána vysokorychlostní linka. Například může být použit pro řezání různých válcování válcovaných válcovaných desek, pozinkování válcovaných desek, válcování válcovaných desek za tepla, válcování desek z nerezavějících ocelí, elektrických zařízení, automobilového průmyslu a ostatních výrobních strojů. Hlavní funkce linky vysokorychlostní délky řezu zahrnují ploché fólie, boční řezání, délku řezu, stohovací desku a tak dále. Řezná délka zajišťuje přesné podávání a střih.

Při analýze pracovních charakteristik linky vysokorychlostní délky řezání je linka smykového zpracování řízena systémem PLC nebo může být nastavena jako ruční ovládání. Proto ve skutečné výrobě může uživatel předem zadat požadovanou délku, počet čísel střihu a informace o rychlosti střihu do systému. Po dokončení se zařízení automaticky zastaví. V případě potřeby může uživatel přizpůsobit velikost řádkové rychlosti.

Při analýze z mnoha hledisek má vysokorychlostní řada dlouhých řezů vysokou úroveň automatizace. Použití je jednoduché a pohodlné a může také zajistit kvalitu produktu. Celá výrobní linka zahrnuje odvíjecí stroj, přístrojový stůl, střihací stroj na plechy, zařízení pro nastavení šířky, rovnací stroj, vyklápěcí stůl, pneumatický systém, programovatelné řízení PLC, hydraulický systém, elektrický systém a tak dále.

Takže ve skutečné práci, jaké výhody aplikace má vysokorychlostní linka délky řezání? Za prvé, proces řezání výrobku může splňovat různé požadavky na zpracování, například řezání výrobků z nerezavějící oceli, elektrických zařízení, automobilového průmyslu a strojírenství. Kromě toho má výrobní linka také funkci automatického řezání na ocelové desky s délkou a při odvíjení, vyrovnávání a dělení může odřezávat různé druhy plechů válcovaných za studena.

Kromě toho použití vysokorychlostního řezání délky linky může výrazně zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady, a také může zajistit kvalitu výrobků, zvýšit tržní konkurenceschopnost podniků.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz