Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Tlustá deska Kaiping využívá body pozornosti a aplikace

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 11, 2018

1. Používáte stroj Kaiping, zda existují některá opatření?

Plate Kaiping stroj, použití procesu, existují některá opatření, zejména pro: Pokud najdete výjimku, nebo dopad takových anomálií, pak by měl okamžitě vypnout pro údržbu. Není-li to nouzové, je zakázáno přestat používat tlačítko nouzového zastavení. Navíc je síla zařízení zakázána bez povolení.

2. Při použití rozsahu je stroj s otevřenými prkny menší než běžný stroj Kaiping?

Kaiping stroj, tloušťka Kaiping je 0,18-25 mm, tolerance křížového řezu až do velikosti 0,1 mm. Proto může být zpracován v rozmezí tloušťky 0,14 mm až 25 mm. Deska Kaiping stroj, který je Kaiping stroj v a. Hlavní cíl je pro tlustý plech, takže jeho rozsah zpracování, je menší, není možné u běžného stroje Kaiping, je to stejné.

3. Kaiping hliník, můžeme použít deskový stroj Kaiping? Kromě toho ocel otevřít Kaiping to?

Kaiping hliník lze použít Kaiping stroj provádět, nicméně, zda použít nebo použít silný Kaiping stroj, je vidět aktuální situaci a použití požadavků. Je-li to nutné, pak je k dispozici obecně Kaiping. Oceli Kaiping, ocelová tyč je válcovaná rovně, bude použita pro stroj Kaiping. Nicméně, toto není použití deskového stroje Kaiping.

4. Zařízení Kaiping desky, pokud korekční střed a střed odvíječe nepřekrývají směr středu, pak deska Kaiping, ať už má náraz?

Stroj Kaiping desky, jestliže korekční střed a střed odvíječe se neshodují se směrem středu, pak deska Kaiping, není velký vliv, protože korekční kolo upínací silou může deska zabránit jevu odchylky. Pokud je však na listu, budou se vyskytovat problémy.

http://www.pxslitter.com/

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz