Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Shrnutí klíčových bodů pro bezpečné provozování řezacího stroje z plechu

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 25, 2017

Plechový dělící stroj může uživateli pomoci při skutečné práci. Ovšem při provozu zařízení je také nutné dodržovat příslušné postupy a požadavky. Za normálních okolností může být řezací stroj plechu provozován a udržován pouze po odborném školení a zkouškou.

Současně by měli všichni pracovníci, kteří se podílejí na používání a řízení, kontrole a údržbě řezačů plechu, důkladně přečíst pokyny a poznámky k používání zařízení v předstihu. Jako obsluha jsou pracovníci odpovědni za udržování normálního provozu zařízení. Takže pokud existují abnormální problémy, musí včas hlásit příslušný personál.

Provozovatel by měl také zajistit, aby zařízení rozbrušovačky plechu a pracovní prostředí byly čisté. Neměly by se hromadit žádné hromady. Funkce bezpečnostních zařízení na stroji nelze měnit, demontovat nebo ukončit bez povolení nebo odstranit ovládací část krytu stroje, aby se část obsluhy vystavila, aby se předešlo náhodným nehodám.

Během každodenní práce musí zaměstnanci předem také provést příslušná bezpečnostní opatření. Před otevřením řezacího stroje z plechu nezapomeňte před zapnutím zařízení zkontrolovat zařízení a ochranný kryt. Během provozu zařízení nečistěte, neopravujte ani nenajdete chyby.

Během provozu řezacího stroje z plechu, jestliže dojde k nějakému abnormálnímu jevu, by zaměstnanci na pracovišti měli stisknout nejprve tlačítko nouzového zastavení, aby zastavili operaci. Upozorňujeme, že při práci s upínací hlavou, vyklápěcím zařízením a upínáním tenkého filmu je třeba dbát zejména na prevenci úrazů.

S ohledem na strukturu obsahuje pletací stroj plech hlavně pět částí, jmenovitě odvíjecí zařízení, dělící systém, navíjecí zařízení, mechanický pohon a elektrický systém. Během operace je specifická rychlost řezu hlavně řízena obsluhou.

http://www.pxslitter.com/

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz