Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Princip a použití hydraulických cívka Odvíječ

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Mar 17, 2018

Odvíječ hydraulické cívka je pomocná zařízení pro navíjení zpracovaných cívek na cívky. Aplikace má v mnoha oblastech průmyslu, mezi nimiž metalurgickém průmyslu je základem. Hydraulické stroje svinování je určována zejména hydraulický systém, takže jádro zařízení navijáky, pomocné smotávání zařízení a pomocných válců, hydraulických válců jsou také nepostradatelné.

 

V procesu vinutí navíjení produkt je tvořen převážně na cívce, naviják je obecně poháněna motorem, pomocné navíjecího zařízení obvykle slouží k otáčení válce smotávání a tekutiny hydraulický válec pohání navíjení válce pohybovat. Chcete-li pomoci hladký papír.

 

Existuje mnoho typů coilers, které lze rozdělit na tři typy podle jejich použití a konstrukce. Jsou to coilers s napětí cívky, obvykle navíjené oceli nebo pásy za studena napětí; Stroj se používá pro horké cívka, studený cívku ocelové desky a pásová ocel; a drát a malé ocelové navíjení, hydraulické cívka odvíječem patří k němu.

 

Při nástupu do drátu, průměr cívky cívka vinutí stroje změny, které způsobí navíjecí rychlost změnit trvale. Čů, zavádění rychlost do postupné rychlosti a udržovat konstantní napětí během výroby drátu, je nutné být nastavitelná rychlost navíjení a rozsah rychlostí by měly být přizpůsobeny změnám v produkční rychlost a cívka průměr. Z tohoto důvodu obecné použití je přijatelné. Rychlost regulované DC motorem.

 

Po dokončení cívka je odebrán z buben navíjení, takže musí být samonosná bubnu, a ve stejnou dobu, pro zajištění tuhosti a pevnosti hřídele bubnu ohnutí hřídele cívky se sníží, kromě zvýšení bubnu mimo th e velikosti hřídele, otočný držák je obvykle nainstalován na volném konci bubnu.

 

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz