Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Charakterizace výkonnosti dělící linky hydraulické oceli

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 30, 2017

Rozsah použití rozbrušovací linky hydraulické oceli je široký a lze ji použít k řezání různých druhů desek váhy. V současné době používají uživatelé hlavně výrobek pro střih všech druhů ocelových plechů válcovaných za studena, nerezových plechů a jiných materiálů, aby se staly požadovanou stupnicí.

Je třeba poznamenat, že při použití dělicí linky pro hydraulické ocelové cívky je třeba věnovat pozornost úpravě specifických parametrů podle skutečných výrobních požadavků. Různé specifikace výrobní linky lze použít k manipulaci s různými specifikacemi bubnové desky. Například vnější průměr rozsahu použití bubnové desky je 900 až 1800 mm a použitelná hmotnost bubnové desky je menší než 20 000 kg.

Celkově existuje v systému mnoho různých částí. Vzhledem k tomu, že tyto komponenty spolupracují, může být výrobní úkol úspěšně proveden. Hlavní komponenty jsou: Hydraulický nakládací vozík, hydraulický vnitřní rozvlákňovací stroj, tažný stroj na talíře, provozní plošina dopravníku, pneumatický vypouštěcí hřeben, vyklápěcí vozík, přítlačná deska, klapka, tlakové rameno, hydraulický systém a elektrický řídící systém.

Při analýze od skutečné aplikace je hydraulický systém v dělicí linii hydraulického ocelového vinutí hlavně vybaven přesnějšími součástmi. Elektrické ovládání používá řídící program PLC a dotykovou obrazovku pro ovládání funkcí plné linky. Proto má vyšší úroveň automatizace, může zajistit kvalitu výrobků. Pro uživatele může produktová řada nejen efektivně zlepšit kvalitu produktu, ale také zvýšit efektivitu práce, zatímco během stabilní operace také zjednodušuje provozní proces.

Za normálních okolností může jedno zatížení zvlněného materiálu automaticky dokončit následující výrobní procesy. Použití řezací linky hydraulické oceli může proto snížit pracovní sílu pracovníků s vysokou cenovou náročností. Souběžně řečeno, dělicí linka pro hydraulické ocelové cívky je také vysoce výkonný výrobek, který má mnoho funkcí stroje, elektřiny a kapaliny.

http://www.pxslitter.com


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz