Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Údržba hydraulického stoupacího stolu

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 04, 2017

V současné produkční oblasti se často jedná o přepravu zboží a další otázky. Při přepravě různých výrobků se často používají pomocné nástroje pro nakládání a vykládání zboží. Například při přepravě zboží lze použít vysokozdvižný vysokozdvižný vozík a při nakládání a vykládání pevných nákladů se obvykle používá hydraulický zdvihací stůl a další zařízení.

Proto při nakládání a vykládání mnoha pevných předmětů nám může být využití hydraulického stoupacího zařízení mnohem pohodlnější. Zařízení je poháněno hlavně elektrickou energií a hydraulickým systémem. Proto by se při skutečném provozu mělo zabránit nepravidelnému provozu, aby nedocházelo k normálnímu provozu.

Kromě běžného provozu musí personál při každodenním používání dodržovat příslušnou údržbu. Hlavním principem je uvedení prevence jako první a zařízení by mělo být opraveno nebo odstraněno včas před selháním. To může účinně prodloužit životnost hydraulického stoupacího stolu.

Při každodenní údržbě je třeba věnovat pozornost čištění a kontrole hydraulického stolu, aby se zajistilo, že součásti jsou neporušené. Během týdenní inspekce je hlavním cílem zkontrolovat situaci každého spojení na stoupajícím stolu. Současně zkontrolujte těsnicí část, abyste předešli problému s netěsností.

Při čištění vyčistěte především klíčové součásti hydraulického zdvihacího stolu, jako je zdvihací stojan, nůžkový, linkový a olejový válec, aby se zabránilo prachu a drobnostem, které mají vliv na normální práci. Pokud jde o výměnu hydraulického oleje, doporučuje se výměna každé tři měsíce. Je-li frekvence nízká, lze náhradní cyklus odpovídajícím způsobem prodloužit.

Je třeba poznamenat, že při skutečném používání hydraulického stolu musíme věnovat pozornost udržování rovnováhy zboží a udržovat stůl stoupající co nejvíce rovnoměrnou rychlostí. Pokud je nalezen větší problém s poruchou, operace by měla být okamžitě zastavena a odborná obsluha by měla být co nejdříve opravena.

http://www.pxslitter.com


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz