Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Požadavky na rámy a uspořádání drátu vysokorychlostního řezu na délku

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Oct 26, 2017

Linka vysokorychlostního řezu na délku je druh elektrického strojního zařízení. Drátová elektroda provádí vysokorychlostní vratný pohyb a rychlost chodu je 8 ~ 10 m / s. Elektródu drátu lze opakovaně používat a rychlost zpracování je vysoká. Jedná se o hlavní typ výroby a použití v naší zemi a je to původní způsob zpracování elektrospotřebiče drátů a elektrod v naší zemi.


Mechanizmus podávání nití vysokorychlostního řezu na délku sestává hlavně z držáku cívky, bubnu na navíjení drátu a vodícího kolečka. Když dojde k poklesu přesnosti mechanismu podávání nití, způsobí se radiální vyběhnutí a axiální pohyb bubnu vinutí drátu. Radiální vyběhnutí bubnu navíjení drátů snižuje napětí drátové elektrody a způsobuje ztrátu drátu. A molybdenový drát se odtrží od drážky vodícího kola, když je vážný.


Axiální pohyb válce navíjení drátu vysokorychlostního řezu na délkovou délku způsobí, že uspořádání drátu bude nerovnoměrné a vytvoří složení vláken. Hřídel a ložisko bubnu na navíjení drátů často způsobují oděru a snadno se rozbitý drát snadno rozvine. Opotřebený hřídel a ložisko musí být včas vyměněny. Když buben navíjení drátu mění směru, pokud není vysokofrekvenční zdroj napájení odpojen, molybdenový drát se spálí kvůli vysoké teplotě v krátkém čase. Proto je nutné zkontrolovat, zda je přepínač překročení dráhy na konci bubnu navíjení drátu mimo provoz.


Při použití vysokorychlostního řezu na délku je nutné udržovat buben navíjení drátu a vodicí kolo pružně otáčet. V opačném případě způsobí vibrace systému přenosu drátu v procesu vratného pohybu. Pozitivní zastavení na zadním konci bubnu navíjení drátu musí být nastaveno tak, aby se zabránilo rozbitému vodiči. Zátková zátka se dotýká a třepí rychle se pohybující molybdenový závit, který bude snadno vytvářet drážku a způsobit zlomeninu napětí, takže musí být také vyměněny včas.


Wuxi Puxin Machinery Factory

Kontakt: Peijun Guo

Mob: + 86-13951579100

Tel: + 86-510-83208381

Fax: + 86-510-83209882

Přidat: 76 # Qianluo Load, okres Huishan, Wuxi, Jiangsu, Čína

E-mail: wxpx0510@163.com

Webová stránka: http://www.pxslitter.com

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz