Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Vlastnosti konstrukční konstrukce ocelových trubek

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 28, 2017

Ocelové řezačky jsou běžně používané zařízení pro řezání ocelových svitků ve srovnání s předchozími řezacími stroji, lze je použít nejen pro programovatelný design, podle povahy cívky automaticky přepíná režim výrobních linek tak, aby se dosáhlo zlepšení výroby účinnosti a snížení frekvence údržby zařízení,

A stroj na dělení ocelových rolí může také používat jednodílnou základnu a samostatnou přenosovou konstrukci, přispívá k efektivnějšímu zlepšení tuhosti mechanické konstrukce a zároveň snižuje amplitudu vibrací řezných nožů, což zlepšuje kvalitu řezání cívky. Za normálních okolností se cívka Slitter používá ve spojení s odvíječem a navíječem a tyto typy jednotek rozšiřují a kontraktují hydraulický válec s konstrukcí jednoho kusu a nízkou ztrátou.

Nejen to, že hlavní hřídel stroje na rozřezávání cívky je rovněž vybaven vysoce účinnou kombinací tahové brzdy kotouče, která je nastavena tlakovým okruhem a automaticky provede okamžité působení tahového brzdění za určitých podmínek, aby se zabránilo tomu, od uvolnění nehody. Konkrétněji pracuje automaticky s výrobními linkami pro zvýšení produktivity.

Cívka řezacího stroje řezné nože referenční rovina řezného nože přesnost amplitudy jsou menší než 0,006 mm, mohou lépe prodloužit životnost nástroje a zajistit přesnost výrobku; v kombinaci s dobrou pružností, vysoká tloušťka vláknitého plstěného tmelu jako rovná tlumící struktura tlakového tahu pro zajištění plynulého chodu výroby zařízení.

V celém ocelovém dělícím stroji odděluje a tlačí tělo k tomu, aby přijalo tekutinu, aby bylo možné ladit kombinaci zpětného tlaku, aby se stabilizoval tlak, automaticky se zvyšoval se zvýšením průměru cívky a vždy ocelovou cívkou , nejen že může vylepšit konečnou úpravu výrobku, blízkost, ale také zajistit kvalitu řezání.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz