Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Šikmá šachta a plynová dilatační šachta Šikmá šachta a plynová dilatační šachta slitter - Výstava - Wuxi Puxin Machinery Factory Šoupátko a plynová dilatační šachta šoupátko a plynová dilatační hřídel / Typename> Šíře skluzu a plynová dilatační šachta Nafukovací hřídel je speciálním druhem navíjecího navíjecího navijáku, to znamená po nafukovaném povrchu s vysokým tlakem ) Může být zdvižena osa, hřídel, na které je rychle přitahována povrchová část (klíčenka). Její název je diverzifikovaný, nazývaný také osa tlaku vzduchu, expanz

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: May 24, 2017

Šíře skluzu a plynová dilatační šachta
Nafukovací hřídel je speciálním druhem navíjecího navíjecího navijáku, to znamená po nafukovaném povrchu s vysokým tlakem ) Může být zdvižena osa, hřídel, na které je rychle přitahována povrchová část (klíčenka). Její název je diverzifikovaný, nazývaný také osa tlaku vzduchu, expanzní hřídel, expanzní plynový hřídel, nafukovací válec, pneumatická hřídel, tlakový hřídel, plynový válec.
Charakteristika:
1: Nafukovací provoz je krátký , Expanzní hřídel plynu a oddělení a umístění papíru pouze 3 sekundy mohou dokončit nafukovací a vypouštěcí plyn a také nemusí rozdělovat konec strany hřídele jakékoli části, která se může uzavřít okluzením papírové trubice. /> 2: Umístění papírové trubky je jednoduché: nafouknutí a vybíjení pohybu, pohyblivé a pevné papírové trubky na povrchu hřídele libovolné polohy.
3: Silné zatížení: Může být založeno na skutečných potřebách zákazníků Určení velikosti průměru hřídele a použití oceli s vysokou pevností tak, aby se zvýšila hmotnost nákladu.
4: Ekonomická účinnost je vysoká: konstrukce nápravy je speciální funkcí pro silné, tenké, široké, úzké Můžete použít různé druhy papírových trubek.
5: Údržba je jednoduchá Doba použití je dlouhá: nafukovací hřídel je jedna část, každá část konstrukce má pevnou specifikaci, může být použita zaměnitelně, aby byla její údržba pohodlná. Specifikace: Existuje mnoho, včetně 1 palce, 1,5 palcové, 2 palcové, 2,5 palcové, 3 palcové, 6 palcové, 8 palcové, 10 palcové, 12 palcové atd.
Slip -differenční osa, známá také jako skluzavkový plynový hřídel, je speciální část plynového hřídele, nezávislá struktura sklonu a torzní sady, bude schopna vyřešit každou roli materiálu v důsledku tloušťky a napětí způsobené odvíjením Efektivním zlepšením kvality výrobků a ergonomie.
Vlastnosti konstrukce a princip skluzu s plynem s prokluzovým plynem: Klouzavý plynový hřídel má hlavně trn, airbag, skluzu a další součásti. Vzduch do vnitřního roztažení vzduchového bubnu, podporuje každou torzní skupinu směrem ven a podle velikosti tlakového plynu a každé torzní skupiny klouzavé hodnoty točivého momentu umožňuje snadné ovládání každého válce materiálu při nastavení napnutí stroje. > Klouzavý plynový hřídel se používá hlavně pro pásová zařízení s vysokými požadavky na kvalitu a vysokou rychlostí.
Technické parametry šoupátkových plynových hřídelů: skluzavý plynový nástavec vnějšího tělesa vnějšího průměru 75mm, Vnější průměr 78 mm, vhodný pro papírovou trubku 76 0,2 mm.

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz