Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Mechanismus rozřezávání křemíkové oceli na porovnávání a součásti instrukcí

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 13, 2018

Řezací stroj z křemíkové oceli, který patří do kovového řezacího stroje. Kovový řezací stroj, specifická klasifikace, je tenký kovový řezací stroj, tlustý materiál kovový řezací stroj a tlustý materiál kovový řezací stroj tyto tři. Různé body stroje, které odpovídají použití oblasti, nejsou stejné.

Kovoobráběcí stroj je hlavně krmný vůz, odvíječ, školní stroj, dělící stroj, stroj na navíjení odpadních okrajů, napínací stroj, navíjecí stroj a vypouštěcí zařízení a další součásti. Řezací stroj z křemíkové oceli, který je druhem kovového řezacího stroje, takže jeho hlavní součásti jsou stejné jako u kovového řezacího stroje.

Řezací stroj z křemíkové oceli, složení oznámení, má zejména následující:

Základna stroje na řezání z křemíkové oceli je obvykle vyrobena z oceli a ocelových desek svařovaných a po kvalitní úpravě.

Na zařízení jsou také aktivity a fixace oblouku bodů, nicméně, bez ohledu na to, jsou tam 2 svařované ocelové desky, a po stárnutí léčby.

Stroj na řezání z křemíkové oceli v šachtě je vyvrtán 40Cr a do kalení a dalšího zpracování. Dále na pilíři je průměr, účinná délka a další důležité parametry. Bít na hřídeli nože, obecná ustanovení nejvýše 0,02 mm, množství bičování ramen, to nemůže být větší než 0,01 mm. Kromě toho je uzávěr hřídele nože, matice se obvykle používá k dosažení.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz