Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Bezpečnostní opatření pro použití a údržbu dělící linky hydraulického tlaku

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Nov 16, 2017

Pokud používáme hydraulickou tlakovou ocelovou cívku, jako uživatel musíme věnovat pozornost některým problémům. Obecně platí, že hlavní body pozornosti hydraulické tlakové oceli se dělí na čtyři body. Prvním bodem je, že napětí, proud a hydraulický ekvivalent byste měli před spuštěním zkontrolovat a zajistit správně a stabilně. Druhým bodem je, že před spuštěním zařízení musíte upozornit příslušný personál.

Zatřetí, během používání řezací linky hydraulického tlaku ocelových cívků musí zaměstnanci věnovat pozornost bezpečnosti a nesmí se dotýkat materiálů, které jsou v činnosti, ručně podle přání, aby nedošlo k poranění. Za čtvrté, během provozu bychom měli věnovat pozornost údržbě, aby bylo zajištěno, že zařízení může být stabilní a normální. Ve skutečnosti kromě toho musíme v každodenní práci také provádět dobrou údržbu.

Například před zahájením výrobních prací musí zaměstnanci pečlivě zkontrolovat hlavní součásti dělicí linky hydraulické tlakové oceli a zajistit, že jsou normální. Dbejte na plnění mazacího oleje, aby bylo zajištěno dobré mazání. V souhrnu lze shrnout následující body:

1. Pravidelné čištění a kontrola součástí hydraulické tlakové oceli se provádí pravidelně, aby se eliminovaly skryté nebezpečí.

2. Vzhledem k tomu, že dělicí linka s hydraulickým tlakovým ocelovým vinutím používá hlavně řezací mechain a příčnou řezací jednotku k dokončení výrobních prací, měl by být vybrán vhodný podélný nůž a příčný řezací nůž.

3. Denní údržba dělící linky hydraulického tlaku musí být provedena dobře. Zajistěte čistotu zařízení a prostředí a zajistěte, aby pohyblivé části zařízení byly v dobrém stavu.

4. Provozní části hydraulické tlakové oceli se musí pravidelně kontrolovat, zejména je třeba věnovat pozornost podmínkám opotřebení různých zranitelných částí. Měla by být pravidelně měněna a pravidelně měněna tak, aby dosáhla účelu dlouhodobé stabilní činnosti.


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz