Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Jednotka Kaiping desky vyžadující výkon a použití

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 20, 2018

V této vysokorychlostní průmyslové éře hledají všichni výrobci vysokou výkonnost nebo vysokou ziskovost, je také platná operace s jednotkou Kaiping, ale pro jednotku Kaiping vyžaduje efektivní provoz vysoce kvalitní odlitky Support, ať už se jedná o odlitky výše, tj. bude nad okrajovou úpravou, která má být sofistikovaná, tentokrát ke spolupráci lepší desky Kaiping jednotky.

Pokud jde o postupné vysoké požadavky na těžké desky, Kaiping jednotka bude také zahrnovat svůj tvar musí být přesné, pak mluvit, velikost musí být také vhodné, znovu kvůli jeho jednotné a jemné zrno, a nakonec je třeba věnovat pozornost musí věnujte pozornost tomu, aby zařízení Kaiping bylo v provozu za použití speciálních výkonů, na základě základních požadavků, které by měly zaručit, že tloušťka lití nemůže být příliš velká, ale také aby byla zachována rovnoměrnost a jemnost.

Dále bychom měli věnovat pozornost mluvit o některých zvláštních případech, deska Kaiping jednotka při zpracování dílů vypadají zaoblené struktury, odlévání by mělo být maximální limit, aby se zabránilo záplavy rovině je přítomen, a to Jinými slovy, zabraňuje tomu, aby se odlitky zastavily, když byly zkracovány. Chcete-li dosáhnout výše uvedených požadavků, můžete vyrazit do vyrovnávacího zařízení, který má lepší účinek, tentokrát je schopen zpracovávat kvalitní materiály.

Deska Kaiping jednotky v použití času, fenomén strusky nemůže zobrazit. Deska Kaiping jednotka výrobní linky v práci, když hlavní agent ve stavu krmení.

Deska Kaiping jednotka při použití desky po vyrovnání Kaiping jednotky bude přes prostředek dopravy, korekce a umístění do délky zařízení, pak, to je, aby se dbal na velikost nastavenou v souladu s jeho dobrou, Přesné krmení nůžkami, nastavení velikosti, věnování pozornosti zastavení krmení a signálu nůžkám. Nůžky po řezání desky padnou na hydraulický zdvih výše.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz