Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Řezání kovových řezacích strojů

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Mar 31, 2018

V procesu zpracování existuje mnoho kovových materiálů, je potřeba používat řezací stroj na řezání, tj. Velké válcované polotovary na požadovanou velikost. Ve skutečnosti běžící řezací polotovar na kovovém řezacím stroji je proces odvíjení a převíjení.

V tomto procesu jsou ovládání rychlosti provozu a kontrola tahu zařízení pro řezání kovů dvěma klíčovými požadavky. Takzvané napětí je táhnout kovový materiál a přetáhnout ho do jádra podle standardu, musí aplikovat určité napětí na kovový materiál a napínat trakci a ovládání napětí kovového materiálu se nazývá napětí.

Řízení napětí se týká schopnosti trvale řídit napětí kovového materiálu, jak je transportováno na kovovém řezači. Toto řízení musí být účinné při každé rychlosti stroje, včetně zrychlení stroje, zpomalení a jednotné rychlosti. I v případě nouzového zastavení má schopnost zajistit, aby kovový materiál neprodukoval žádné poškození.

V současné době se při provozu kovového řezacího stroje řídí způsoby jeho napínání především manuální řízení a automatické řízení. Ruční ovládání napětí znamená, že když se průměr vinutí během procesu navíjení nebo odvíjení změní na určitý stupeň, obsluha nastaví ruční napájecí zařízení tak, aby bylo dosaženo účelu regulace napětí.

Metoda automatického řízení se týká použití snímače napětí pro přímou změření skutečné hodnoty napnutí pásky a poté převedení údajů o napnutí na napěťový signál a přivedení zpět do regulátoru napětí. Porovnáním tohoto signálu s přednastavenou hodnotou napnutí regulátoru Řídící signál automaticky řídí prováděcí jednotku tak, aby skutečná hodnota napětí a přednastavená hodnota napětí byly stejné, aby se dosáhlo účelu stabilizace napětí kovového řezačky .

Je třeba poznamenat, že u strojů na řezání kovů často ovlivňuje nastavení napnutí vinutí a odvíjecího napnutí přímo výnos produktu. Pokud je napětí příliš velké a vinutí je příliš těsné, zpracovaný kovový materiál je náchylný k vráskám; naopak, pokud je napětí nedostatečné, bude ovlivněna kvalita řezání. Proto je nutné zajistit přesné provozní napětí pro řezací stroj, aby byla zajištěna stabilita kvality výrobku.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz