Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Hydraulické rozdělení řezných cívků z hliníkové oceli

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 21, 2017

Aby byla zajištěna kvalita zařízení výrobní linky, musíme věnovat pozornost inspekční a akceptační činnosti hydraulické linky pro dělení hydraulické oceli. Jako uživatel bychom měli s výrobcem zařízení dokončit statickou přesnost zkoušky hydraulické oceli s ocelovou cívkou. Pokud je kvalifikovaný případ další přijetí.

Může použít čtvercový pól k předběžnému měření rozdílu mezi rameny dvou náprav v řezné lince hydraulické hliníkové cívky. Po poznání odchylky vyberte dva tenké kroužky z dodaného tenkého kroužku, nastavte jejich rozdíl rovnající se této odchylce a poté namontujte na hřeben, abyste tuto odchylku vyrovnali.

Tímto způsobem má hydraulická hliníková ocelová cívková řezací linka podmínky pro dokončení prvního řezání štěrbin, řezání, aby byla známa první mezera v budoucnu, když se všechny řezné základy musí opakovat, přesně stanovit dva tenké kroužky. Rozdíl je přesný ; v souladu se standardním případem mohou být dvě sady tenkých kroužků fixní.

Výše uvedené základní přijetí řezné linky pro hydraulické hliníkové cívky může být uvedeno do fáze uvedení do provozu a zkušební výroby. Nástroje a nářadí potřebné pro ladění hydraulické hliníkové cívky musí být striktně v souladu se specifikacemi Objednané číslo, ale musí věnovat pozornost bezpečnosti.

Hydraulické ladění lamelové linky na hliníkové cívce, musíme absolutně zajistit čepelky a další nástroje na obou stranách čistění, protože veškeré odpadky, prach, mastné vlákno vážně ovlivní přesnost řezání; v případě potřeby promývejte benzínem, aplikujte olej a nůž instalujte.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz