Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Vysokorychlostní ocelový válcový rozsah aplikací

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 19, 2017

Jako společnost zabývající se výzkumem a vývojem pro vysokorychlostní ocelovou spirálovou linii bychom se měli snažit splnit různé požadavky zákazníků, včetně funkce řezné linky, životnosti, nákladů a tak dále. Při dosažení správného používání funkcí je nutné, aby vedení pro dělení HSS byla trvanlivá a byla schopna co nejvíce snížit nákupní náklady.

Vysokorychlostní ocelový rozvaděč je jedním z druhů rozřezávacích linek, jehož provozní rychlost dosahuje 200m / min, což je velmi vhodné pro podniky, jako jsou dodavatelé ocelových materiálů s vysokými výstupními požadavky, ale pouze pro vlastní továrnu otevřenou knihu Cut společnosti mohou zvolit jiné typy ocelové podtangenty.

Vedle vysokorychlostní dělící linky na válce má trh také jednoduché dělící linky a standardní dělící linky a další výrobky, jednoduchá dělící linka se obecně vztahuje k šířce rolí 450mm a 650mm materiálu; taková jednoduchá výrobní linka. Můžete zvolit dva typy typů pozemních typů nebo standardních typů rychlosti, pokud nejsou výrobní požadavky vysoké, můžete zvážit typ země; na druhou stranu vyberte typ standardní rychlosti.

Řezací linka standardního typu ocelových svitků se používá více, aby se zohlednilo, že někteří zákazníci na požadavcích na výnos nejsou vysoké a cena celého obalu je poměrně citlivá na případ, standardní ocelovou rolovací linku pro splnění podmínek , Klíč je z hlediska ceny dominantnější.

Výrobci řady vysokorychlostních ocelových svitků představili řadu různých produktových řad, abychom mohli podle svých potřeb správně zvolit jak dosažení požadovaného efektu řezání, tak co možná nejvíce ke snížení nákladů a ke zvýšení účinnosti

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz