Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Vysoká rychlost snížit na délka liniové stavby a funkce

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Mar 19, 2018

Vysoká rychlost snížit na délka řádku je výrobní linka, často používané v mechanické výrobních odvětvích cívky válcované za studena, válcované cívka, z nerezové oceli coil, pozinkovaný cívka, elektrické spotřebiče a automobily, a to nemůže jen řezání materiálů. , ale také hrát roli hladké.

 

Vysoká rychlost snížit na délka řádku je řízena PLC systém. Samozřejmě to může také být ručně pod kontrolou zákazníka. V režimu automatického řízení parametrů, jako je délka řezu, řezná množství a rychlost bude vstup do HMI a řádku délka sníží vysokou rychlostí po dokončení příslušné práce je. Můžete automaticky zastaví. Tak to je výrobní linka s vysokou přesností, vysokou míru automatizace a snadnou obsluhu.

 

Z konstrukčního hlediska vysoká rychlost snížit na délka řádku převážně zahrnuje auto roll, odvíječe, Šířka justovací zařízení, Žehlička, řídicí panel, stříhání, pneumatické vybíjení a stohovací zařízení, pneumatický systém a počítač PLC programování ovládacího prvku. Komponenty jako hydraulický systém a elektrický systém efektivně fungovat jako automatické zkosení příčné ocelové desky a může snížit všechny druhy materiálů-za studena válcované desky různých specifikací rozvinutí, vyrovnání a řezání.

 

Motor vysokorychlostní délku přijímá programovatelný regulátor podle poptávky; hydraulický systém přijme pokroková ventil nebo ventil snímek systému řízení, implementuje hydraulického lisu s centrální tlačítko operací; a jeho tlak, rychlost a zdvih lze upravit podle potřeb procesu. A lze provést dvě formy komprese, lití a formování procesu.

 

To může jasně cítil, že využívání vysokorychlostního řezání délky vedení může výrazně zvýšit efektivitu výroby, snížit náklady, zajistit jakost produktů a výrazně zvýšit konkurenceschopnost trhu. To je také základem pro vysokorychlostní řezání Délka linky v stroje zpracovatelského průmyslu. .

 

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz