Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Instalace kompaktního kovového řezacího stroje

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Dec 16, 2017

Kompaktní kovový řezací stroj je zařízení pro řezání kovových materiálů díky své kompaktní struktuře, takže je nejen malá, ale také snadno instalovatelná. Ale ať už jde o instalaci zařízení nebo o její uvedení do provozu, je kompaktní kovový řezací stroj uveden do provozu tak, aby splňoval všechny aspekty svých požadavků.

Aby bylo zajištěno přesné umístění kompaktního dělicího stroje na základě výše uvedeného, ​​musí být referenční čára instalována podle nastavené středové vlajky po zdvižení zařízení na místě. Referenční čára by měla být zavěšena na řádkovém rámu pro nastavení a vyrovnána s kladivovým kladivem Středový bod; by měly být během používání opakovaně používány, aby se zabránilo přemístění drátu.

Za druhé je třeba také upravit výšku kompaktního řezacího stroje. Hlavní pracovní plocha zařízení by měla být zvolena jako referenční nebo referenční měřicí plocha měření. Na základě trvalého referenčního bodu by měla být v blízkosti zařízení umístěna pomocná příručka pro usnadnění instalace zařízení.

Upravené parametry také kompaktní kovové pásky stroje a vertikality, pracovní povrch zařízení nebo sestavení spojovacího povrchu, můžete přímo měřit úroveň úrovně; a instalace jednotlivých částí může být rovná.

Vertikální seřízení kompaktního dělícího stroje může provádět metodu měření zavěšeného ocelového drátu, nastavit drátěný rám nad zařízení a zavěsit na spodní konec ocelový drát a kladivo. Aby se zabránilo otáčení drátěného kladiva tak, aby byly naměřené údaje přesné, drátové kladivo by mělo být umístěno v barelu a pak pomocí mikrometru o vnitřním průměru měřit vzdálenost mezi zařízením a ocelovým drátem, A, B dva body, podle vzdálenosti mezi dvěma body, Může vypočítat rozdíl mezi svislou.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz