Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Metoda uvedení do provozu jednotky CNC Kaiping

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 25, 2018

Různé metody CNC ladění Kaiping jednotky jsou stejné, první bod, to znamená věnovat pozornost musí být zahájena, když děrovací razník, CNC Kaiping jednotka by měla být ve směru hodinových ručiček pro nastavení rychlosti podavače pro nastavení šroubu, posuvný pohyb Mírně pomalejší, takže můžete vidět, kdy se posuvník pohybuje tam a zpět, není splněna nylonová distanční vložka a délka jemně vyladěných šroubů.

CNC Kaiping jednotka v síle testovacího stroje dříve, musíme dbát na to, aby zkontroloval, že směr přívodu není správný; pokud rychlost lisování zůstává stejná, vzdálenost krmení musí být kratší než dlouhá, tentokrát je vodicí šroub by měl být první nahoru, snížit plovoucí tyč, snížit vzdálenost a pak otáčet šroubem pro nastavení otáček ve směru hodinových ručiček, tentokrát , jeho posuv může odpovídat rychlosti lisování.

Úprava police a číselného ovládání Jednotka Kaiping na vzdálenost podavače podle rychlosti děrování, délky posuvu podavače, správné nastavení vzdálenosti, vyrovnávací materiál by měl být schopen úspěšně vstoupit do podavače a formy. CNC Kaiping jednotka v době zpracování, výše uvedený projekt může nosit pouze řízení rychlosti v povoleném rozsahu, který je také v plánované životnosti těchto.

CNC Kaiping jednotky v době použití, Kaifeng strojové pouzdro válečkové řetězec je vnější řetězová deska, řetězová deska nebo složení kolíku a válečku. A hlavní opotřebení řetězu se objeví mezi kolíkem a pouzdrem, takže vnitřní a vnější řetězová deska by měla opustit malé množství vůle před tím, aby došlo k infiltraci mazacího pouzdra. Kaipingový stroj přiléhající k vzdálenosti dvou os kolíku ve skutečnosti odkazuje na rozteč.

CNC Kaiping jednotka v použití, množství opotřebení je, je třeba dbát na to, aby nebyla překročena povolená hodnota, tentokrát je to, že lze považovat za normální opotřebení. CNC Kaiping jednotky běží, vytvoří výšku asperity těžších lidí snížit vrchol je opotřebovaný, skutečná kontaktní plocha se zvýší, rychlost opotřebení je snížena.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz