Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

CNC řezná délka čárových funkcí a funkcí

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 02, 2018

CNC řezná délka linky je hlavně z automobilu, odvíječ, střední můstek, vyrovnávací zařízení, dělící stroj, řezací stroj, přijímací stůl, hydraulický pneumatický systém, CNC systém a další díly sestavené; na tomto základě je řada CNC Cutting Dance vybavena vysoce přesným servomotorem, spolehlivým hydraulickým systémem a high-tech úrovní programovatelného řídícího systému, který zajišťuje přesné podávání a řezání.

CNC řezání délky linky ačkoli mnoho jednotek, ale každý má své vlastní jedinečné vlastnosti, jako je auto se může pohybovat nahoru a dolů kolem levé a pravé, takže materiál do pohybu odvíjení přesně; a střední můstek slouží k vedení materiálu z drsné školy do jemné školy, je příznivé pro rychlost dvou školních strojů vyrovnání.

Klíčovým bodem je CNC řezná délka řezacího stroje, která využívá řízení CNC, nejen efektivitu řezání a přesnost řezání je také velmi přesná. Z tohoto důvodu má CNC řezací délka funkci automatického řezání materiálu.

Současně může být CNC řezání délky čáry také rozmanitým materiálem odvíjení, vyrovnávání, rozřezávání, rozřezání různých specifikací vodorovného průřezu desky a automatické zhutnění, a to nejen výrazně zlepšit efektivitu výroby, Snížit náklady, ale také zajistit kvalitu výrobků, výrazně zvýšit konkurenceschopnost podniků na trhu.

CNC řezací délka není široce používána ve válci válcované za studena, válcované za studena, cívky z nerezavějící oceli, řezání z pozinkované oceli, řezání různých desek s pevnou délkou, vhodné pro výrobky z nerezavějící oceli, elektrické spotřebiče, vozidla a strojírenských průmyslových odvětvích.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz