Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Charakteristika řezacího stroje z křemíkové oceli

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Jan 04, 2018

Řezací stroj z křemíkové oceli je vhodný stroj pro podélné střihání kovových materiálů. Rovněž přetočil rozřezané proužky do role. Po cvičení se plně dokázalo, že dělicí stroj z křemíkové oceli s jednoduchým ovládáním, řezání vysokou kvalitou, vysokým využitím materiálu, rychlostí řezání plynulou regulací rychlosti a dalšími výhodami.

Z konstrukčního hlediska obsahuje řezací stroj z křemíkové oceli skladovací zařízení, navíjecí vozík, odvíječ a několik dalších částí, z nichž je skladovací stanice používána k ukládání surovin, které mají být zpracovány; a navíjecí vozík je zodpovědný za skladování skladovacího zařízení. Zásobní suroviny v zásobníku a nárůst, pádu, pohybující se dopředu a dozadu a další funkce do otevřené navijáku.

Odvíjecí zařízení v řezacím stroji z křemíkové oceli přijímá jednovřetenovou konstrukci. Pod podmínkou velké hmotnosti suroviny je nutné pouze doplnit pomocnou oporu na konci odvíjecího navijáku. Navíc základna odvíječe má obvykle funkci pohybování dopředu a dozadu podél rovnoběžného směru jednoho stroje, který může efektivně a rychle dokončit vyrovnání surovin a zlepšit přesnost řezání.

Takovéto zařízení je velmi vhodné pro použití jako svitky válcované za studena, nerezové oceli, objemy Caitu, plechové desky a další materiály, řezací zařízení lze dosáhnout v tloušťce pásu 0,3-3mm, šířka navíjení 1850mm, vertikální Šířka řezu 30mm .

Řezací stroj z křemíkové oceli pro splnění požadavků různých materiálů, dělící produkty z dělení lze lépe aplikovat na vlastní zpracování, což výrazně zlepšuje využití materiálu, nejenže snižuje množství odpadu, ale také pro podnikání s vyšší efektivitou.

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz