Domů > Výstava > Obsah
Kategorie produktů

Provoz stroje Automatické hydraulické odvíječem a základní funkce

Wuxi Puxin Machinery Factory | Updated: Mar 15, 2018

Automatické hydraulické odvíječem stroj je rozsáhlé vybavení. Ve srovnání se standardní těžkých decoiling strojem, má automatický řídicí systém, rameno, hydraulická zařízení a je vybaven hydraulickým krmení vozík pro zvýšení krmení a používání pohodlné a odvíjení stabilitu, stejný čas zpracování operace pole je navíc nakonfigurován na operace pro řízení realizovat automatický provoz.

 

Při skutečném použití pouze potřebu fungovat tlačítka na počítači Automatické hydraulické odvíječem práce, zvýšit rameno a zmenšovat Samonavíjecí naviják, podle šířky materiálu do vnitřní blok A-typ železo, po dokončení úprav Po instalaci materiál Odvíječ střed materiálu se zarovná s osou následné vyrovnává a podavače.

 

Pak použít jeřáb nebo vysokozdvižný vozík umístit naviják na platformě V krmivech přetočit nakládání vozíku. Pak působí zpracování operace pole přesuňte materiál k cívce a právě v blízkosti cívky navijáku straně průvodce. Paže, rozbalte navíječe a navíjet cívku, snižte rameno naviják a zatáhněte naviják stop ruku ven upravte zatlačení kolečko.

 

Pak je třeba upravit pozici železa straně A na straně vnější spirála Automatické hydraulické odvíječem stroje. Provozní chod vpřed materiálu stojan a obrácení pozice materiál hlavy, materiál balicí pásky lze řezat na místě k dokončení operace. ladění.

 

Z toho vyplývá, že na zpracování operace pole Automatické hydraulické odvíječem stroje, hydraulické krmení vozík operace a rozvinutí operace režimu volič musí být poskytnuty. Pro usnadnění použití zpracování operace pole také má vozík po operaci, vozík, dopředu a dozadu a otevřít těsné kontrakce a další funkce.

 

http://www.pxslitter.com/


produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz