Domů > Produkt > Plochá ocel stroj
Kategorie produktů

Hydraulický plochý profil nejvyšší kvality, ocel, bar, žehlička a vyrovnávací stroj

Jednotky, které jsme vyrobili, byly eversivní, používané v továrně vyrábějí za studena válcované ocelové ocelové trubky, svařované trubky, dále pak sadu vyrábíme jednotky krmení vozíku, přetřebující trup, klepání na posílení, praní a odvíjení kyslíku. Pullipflection - korectipevev, balení ...

Odeslat dotaz

Podrobnosti o produktu

Jednotky, které jsme vyrobili, byly eversivní, používané v továrně vyrábějí za studena válcované ocelové ocelové trubky, svařované trubky, dále pak sadu vyrábíme jednotky krmení vozíku, přetřebující trup, klepání na posílení, praní a odvíjení kyslíku. Pullipflection - correctipevev, obalové desky automobilu urychlují efektivitu výroby a zvyšují důvěru v továrně válcované za studena.


Popis hlavního komponentu ocelové oceli
A. Dělící stroj
Napájecí části: napájecí sedačka, 500 reduktorů, 55kW stejnosměrný motor, skříňka pro stejnosměrný proud, rozváděč zubů, spojka, hřídel, výměna sady.
Hlavní část: rám, pevný oblouk, velký posuvník, hřídel nože (150 mm) Φ dvě, hydraulická činnost před a po skříni, posuvník, regulační mechanismus, stoupající mechanismus regulace tlaku, Pouzdro, pryžový kroužek atd.
B. Stroj na rovnání pásky
S devíti válečkovými vyrovnávacími zařízeními, dvěma válečkovými válci, dvěma délkami válců, válcovou délkou, třemi svorkami s kolíkovým válcem a válcem s kódovou délkou se používá hydraulický tlak, kódovací kolečko se stupnicí, plochý válec přijímá 1,1kw kolem synchronizace šnekového cykloidního motoru pod tlakem , Hlavní motor využívá 55 kw stejnosměrného motoru, reduktor a převodovku rozdělovače 500, přenosový výkon po standardním univerzálním spojení s pracovním válcem, průměr vyrovnávacího válce phi 125, veškerý ocelový materiál ložiskového válce, povrchová tvrdost HRC52-55 ° , Lineární rychlostní rychlost 20 m / min.

C. Dvoustojanový střihací stroj s lisovou nohou
Příčný střihací stroj by měl mít pružinový lis, zabránit ohýbání hlavy ploché oceli a nastavit tak, aby se zabránilo tomu, že deska zatáhne nože a řeže šířku 600 mm

D. Kompletní elektrický řídící systém: elektrický rozvaděč, provozní stanice atd.
Provozní platforma má funkce nastavení rychlosti, nastavení délky, vysokorychlostní nastavení, poruchový alarm a tak dále. Přijímající řídicí systém PLC pro řízení a monitorování zařízení je operační systém řízen dotykovou obrazovkou.

Speciální požadavky mohou být navrženy pro vás


Wuxi Puxin Machinery Factory
Mob: 86-13951579100

Tel: 86-510-83208381
Fax: 86-510-83209882
Přidat: 76 # Qianluo Load, okres Huishan, Wuxi, Jiangsu, Čína
E-mail: wxpx0510@163.com
Webová stránka: http://www.Pxslitter.com

Vítejte na nákupu našeho vysoce kvalitního hydraulického plochého profilu, oceli, tyče, žehličky a rovnacího stroje. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně nabízíme také personalizované služby s nízkou cenou. Prosím, můžete užívat naše kvalitní výrobky vyrobené v Číně. Pro cenovou nabídku kontaktujte naše továrny.

Související produkty

Send your message to us

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz