Domů > Produkt > Briketovací stroj
Kategorie produktů

Železný prach, piliny brikety tiskové stroje s vysokou efektivní nejnovější technologie

Briketovací stroj Briketovací stroj se používá hlavně pro litiny, oceli, mědi, hliníku, vysoce kvalitní minerální prášek a další kovové suroviny přímo prostřednictvím vysokým tlakem přímo do 3 ~ 6 kg válcová nebo jiné tvaru dortu, aby aby se usnadnilo skladování a...

Odeslat dotaz

Podrobnosti o produktu

Briketovací stroj

Briketovací stroj se používá hlavně pro litiny, oceli, mědi, hliníku, vysoce kvalitní minerální prášek a další kovové suroviny přímo prostřednictvím vysokým tlakem přímo do 3 ~ 6 kg válcová nebo jiné tvaru dortu, aby se usnadnilo skladování a dopravy a recyklace procesu dopravy, tavení ztráty.


Série zařízení sestává hlavně z následujících součástí:

Hlavním motorem se skládá z rámu, hlavní hydraulické válce, tlakový hydraulický válec, Spodní deska hydraulický válec, odpovídající snímek zemřít a die a lisovací hlavy.

Údery výrobu forem a tisk bloku jsou vybaveny jiné Speciálné oceli vysoké pevnosti, které mohou rychle nahradit. Přední konec punč modelu LINDUR - je k dispozici s odolné proti opotřebení děrování a lisování prsten, který lze snadno demontovat a instalace, čímž se prodlužuje životnost ocelového kroužku. Příslušných částí jsou speciálně kalené nebo kované v požadované části.

Hydraulická stanice: se skládá z motoru, hydraulické čerpadlo, zařízení na ochranu čerpadel a profesionální řízení ventilu blok a potrubní systém používaný k připojení blok lisu. Rozumný návrh, stabilní kvalitu. Vybaven chladicího systému nedocházelo k nepřetržitě pracující kvůli přehřátí teploty oleje.

Konzole: to se skládá z elektrického systému a systému řízení PLC.
Použitelnost:

Bez přidání jakýchkoliv přísad, různých částic, prášky z litiny, hliníku, mědi, hořčíku, titanu a molybdenu přitisknuty do bloků s vysokou hustotou, které mohou být přímo obsazen a roztaven, což výrazně snižuje náklady a náklady.


Wuxi Puxin stroje Factory

Kontakt: Peijun Guo

Mob: + 86-13951579100

Tel: + 86-510-83208381

Fax: + 86-510-83209882

Přidat: 76# Qianluo zatížení, Huishan District, Wuxi, Jiangsu, Čína

E-mail: wxpx0510@163.com

Web: http://www.pxslitter.com

Vítá vás koupit naše železný prach, piliny brikety lisy s vysokou efektivní nejmodernější technologií. Jako jeden z předních Čína výrobců a dodavatelů v tomto poli nabízíme také přizpůsobené služby s nízkou cenou. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty vyrobené v Číně. Nabídku Vítá vás kontaktovat naši továrnu.
Související produkty

Send your message to us

produkty
Řezací série
Vyrovnávací série
Ploché ocelové řady
Naviják s rolí
Kontaktujte nás
Tel: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Přidat: 76 # Qianluo zatížení, okres Huishan,
Wuxi, Jiangsu, Čína
Email: wxpx0510@163.com
Dotaz